Czym jest stres i skąd się bierze?

Czym jest stres i skąd się bierze?

Stres jest nieunikniony. Wszyscy czują się z różnych powodów, i wszyscy starają się znaleźć sposoby jego rozwiązania – bardziej lub mniej skutecznie. Stres naprawdę działa na umysł i ciało), gdy zbliża się jakiś okres?

Jak pokonać ogarniający nas stres?

Jak pokonać ogarniający nas stresPrawdziwy problem stresu polega na tym, że mówimy o stanie, że my bardzo dobrze rozumiemy, wszyscy cierpimy, ale jako społeczeństwo jesteśmy gotowi, aby ją rozwiązać, sprawia, że, jak wielu z naszych najgroźniejszych chorób i długoterminowe problemy z sercem. Wysokie ciśnienie krwi, choroby serca, rak, udar mózgu, otyłość i bezsenność są wszystkie stany, które mogą być związane bezpośrednio lub powoduje zwiększone ryzyko stresu.

Co zrobiłem trochę rzeczy, pozwolenie na pobyt, spójrzmy trochę stresu, który, w rzeczywistości, jest to, jak wpływa na nas na fizycznym i mentalnym poziomie, i co możemy zrobić, i nam pomogą i niektórzy eksperci.

Definicja stresu: ostre i przewlekłe

Każda osoba, która boryka się ze stresem w takiej czy innej formie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, sytuacjach stresowych, a wszyscy wiemy, kiedy jesteśmy pod stresem. W tym samym czasie, stres-to znacznie więcej, niż tylko poczucie, że mamy zbyt wiele rzeczy, aby rozwiązać. Dla celów tego wyjaśnienia, skupiliśmy się na “zły stres”, w odróżnieniu od “dobry stres”, jakie wrażenia z jazdy w luna park (jeśli nikt nie zrobił), gdy otrzymasz awans, lub ktoś, kto po raz pierwszy poljubite. Oprócz dobrej stresu, istnieją dwie podstawowe formy ostry stres (krótko), w odpowiedzi na niektóre pewien wpływ (które nazywamy jeszcze i stres) i przewlekłe (długotrwałe) stres, który pozostanie z tobą i pojawiły się lub ostrego stresu, których nie udało się rozwiązać, lub w stanie ciągłego stresu ze względu na obecność stresu i innych warunków.

Jakie mamy rodzaje stresu?

Jakie mamy rodzaje stresu?Ostry stres: Ostry stres-rodzaj stresu, który doświadczenie, kiedy doświadczenie w bezpośredniej reakcji na bodziec. To uczucie, w momencie, gdy trzeba coś powiedzieć na spotkaniu, kiedy szef kazał pozostać w pracy, dopiero później, kiedy jesteś zaniepokojony, wspaniały dźwięk, lub gdy ktoś w internecie, zostawić złą opinię o twój ulubiony telefon/system operacyjny/producent sprzętu. (Jak nie wstyd!)

Ostrego stresu zależy od tego, co pojawia się natychmiast po podražaju i na krótko. W większości przypadków, tylko jeden raz, kiedy stres jest usuwany, i umysł, i ciało wraca do stanu normalnego.

Przewlekłego stresu: Przewlekły stres w różny sposób, i określa długi okres. Ten rodzaj stresu, który czujesz każdego dnia, bez przerwy na odpoczynek z rzeczy, które powodują stres. Większość przewlekłych chorób, stresu sytuacjach, na przykład, w który nienawidzisz swojej pracy i fakt, że masz zamiar robić na co dzień, aby spędzić tam cały dzień, i myślisz, że, gdy idziesz. Życie w trudnej sytuacji finansowej, kolejny powodu przewlekłego stresu, z których wielu zna.

Takie rodzaje chorób przewlekłych sytuacji stresowych, są najbardziej niebezpieczne. Aktywowane swoje mechanizmy obronne, i zachować ich aktywa więcej, niż duży, i, niestety, żyje w warunkach, które generuje ciągły stres. Także i fakt, że nikt nie uczy, jak radzić sobie ze stresem, i, nagle, w świecie krąży wiele nieszczęśliwych ludzi.

Co właściwie dzieje się, gdy jesteś w stanie stresu

Ciało pokazuje oznaki stresu w dwóch kierunkach. Po pierwsze, uwalnianie hormonów, co przyspiesza pracę serca, zwiększa ciśnienie tętnicze i niewydolność układu pokarmowego, a po drugie, objawy, które masz, na przykład, zaciskając zęby, ból głowy i emocjonalny dyskomfort.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar